422дп17Застос.з-нуПенс.забезп

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Щербата Наталя Михайлівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Щербата Наталя Михайлівна

Доброго дня!

Прошу підтвердити отримання цього електронного листа за призначенням відповідно до приписів ст.7 Розділу ІІІ «Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання», затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2014 № 1886/5.
В практиці роботи органів та посадових осіб ПФУ різних рівнів та територій зустрічаються думки про те, що закон України «Про пенсійне забезпечення» є застарілим, з моменту його ухвалення тематичне правове поле значно змінилось і розширилось, і не усі приписи вказаного закону є застосовними в даний час.
Відповідно до ст.10 Європейської Конвенції про захист прав людини, ст.34.2 Конституції України, законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», прошу надати мені публічну інформацію, ЩО Є ПРЕДМЕТОМ СУСПІЛЬНОГО ІНТЕРЕСУ, необхідну мені для виявлення порушень прав людини, зловживання владою, ризиків для здоров'я людей, і яку я маю намір оприлюднити для суспільства, а саме:
1. Чи застосовується (повністю чи частково) в даний час в правозастосовчій практиці ПФУ та його підрозділів закон України «Про пенсійне забезпечення»? Так чи ні?
1.1. Якщо ТАК (застосовується), то в якій саме частині?
Прошу навести постатейний перелік УСІХ наявних приписів (статей, їх частин, пунктів тощо) вказаного закону із зазначенням щодо кожної статті, чи застосовується вона в даний час ПФУ, чи частково застосовується (в якій саме частині), чи не застосовується. У випадку кожної зміни чи припинення застосування прошу вказати їх правову підставу (причину) та фактичний час (дату) такої зміни чи припинення.
1.2. Якщо замість певного припису вказаного закону повністю чи частково застосовується припис іншої правової норми, прошу вказати, якої саме – назву, автора, реєстраційний номер та дату реєстрації, конкретний пункт, статтю тощо цієї правової норми.
1.3. Якщо вказаний закон не застосовується, прошу навести правові підстави його незастосування та час (дату) припинення застосування.
2. Вхідний реєстраційний номер та дату вхідної реєстрації ПФУ цього мого листа.
3. Належно засвідчену факсимільну копію (фотокопію з оригіналу) цього мого листа з реквізитами його вхідної реєстрації ПФУ.
Відповідь та запитану інформацію прошу надати на електронну адресу, з якої отриманий цей лист. Я не даю згоди на використання будь-яких інших моїх контактних даних для мети переписки за цим листом.

З повагою,

Щербата Наталя Михайлівна

Пенсійний фонд України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Пенсійний фонд України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Пенсійний фонд України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]