42/19 Стосовно роботи постійної комісфї з питань депутатської етики

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Єськова Оксана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Єськова Оксана

Інформативно повідомляю Підгородненську міську раду про поодинокі, але ганебні, випадки приниження деякими міськими депутатами честі і гідності мешканців, в тому числі тих, хто входить до складу громадських організацій, що зборонене Законом "Про статус депутатів місцевих рад".

Через це, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи створена та працює Постійна комісія з питань законності, регламенту, депутатської діяльності та етики Підгородненської міської ради останнього скликання , регламент діяльності якої розроблено та яка діє разом із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», регламентом ради?

2. У разі позитивної відповіді на перше питання, прошу повідомити про регламент роботи Постіної комісії, проінформувати про її членів та голову комісії.

3. Чи встановлені Регламентом Підгородненської міської ради чи статутом територіальної громади міста Підгородноговідповідно до ст. 8 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" Правила депутатської етики та заходи впливу щодо тих депутатів місцевих рад, які порушують ці правила?

4. У разі позитивної відповіді на питання 4 прошу надати копію протоколу про затвердження таких Правил та самі Правила.

5. Прошу повідомити, за яким посиланням можна ознайомитись із оприлюдним Статутом територіальної громади Підгородного.

З повагою,
мешканка міста Підгородне
Єськова Оксана

ПІДГОРОДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА,

18.07.2019 17:33, Єськова Оксана <[FOI #51750 email]>

show quoted sections

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
https://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем