Запит щодо проведення державної акредитації закладу, що проводить підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів

Максим Хаврат

Доброго дня!

Відповідно до п. 8 Порядку державної акредитації закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, та атестації їх спеціалістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 року № 490, для державної акредитації заклад подає до Головного сервісного центру МВС, серед іншого:
- робочі програми і плани з підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв;
- висновок про матеріально-технічну базу закладу та її відповідність визначеним вимогам, затверджений керівником територіального органу з надання сервісних послуг МВС за місцезнаходженням закладу.

​Крім того, на офіційному веб-сайті Головного сервісного центру МВС ​оприлюднено роз'яснення стосовно подання документів до акредитаційної комісії з державної акредитації закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Яка максимальна кількість навчальних годин на тиждень дозволяється під час підготовки водіїв транспортних засобів у розрізі по кожній категорії транспортних засобів? Та яким нормативно-правовим актом встановлено потижневу кількість навчальних годин?

2. Чи дозволяється змінювати структуру навчальних годин в темах певного розділу Програми з підготовки водіїв, але в межах загальної кількості годин, відведених для вивчення цього розділу?

3. Чи може заклад у разі необхідності змінювати загальну кількість навчальних годин, відведених для вивчення першого - четвертого розділів Програми з підготовки водіїв, але не більш як на 20 відсотків?

4. Типовою навчальною програмою підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2010 року № 229, дозволяється під час проведення занять з практичного керування транспортним засобом використовувати тренажери, але не більш як протягом одного заняття щодня. Яким чином можна підтвердити використання тренажера у відомостях про матеріально-технічну базу закладу і розподілити на нього навантаження в годинах?

5. Чи може заклад, що проводить підготовку водіїв транспортних засобів мати у наявності стенди, плакати, планшети, посібники і схеми Кабінету по вивченню Правил дорожнього руху та Кабінету по вивченню будови й експлуатації транспортних засобів на електронних носіях у вигляді електронних мультимедійних презентацій?

З повагою,

Максим Хаврат

Головний сервісний центр МВС, Головний сервісний центр МВС України

1 Attachment

Добрий день, направляємо відповідь на Ваш лист.

--
З повагою,
Головний сервісний центр
МВС України
т.: (044) 290-19-88
fb.com/hsc.gov.ua
web: hsc.gov.ua