Показник

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно з пунктом 7 постанови КМУ від 22.05.2000 No 829, розмір допомоги на поховання військовослужбовців, які загинули чи померли під час проходження військової служби, становить п'ять прожиткових мінімумів у розрахунку на місяць на одну особу, установлених законом на дату загибелі (смерті) військовослужбовця.

Який показник (наприклад: 1. Загаль­ний показ­ник; 2. Праце­здатні особи; 3. Особи, що втра­тили праце­здат­ність), прожиткового мінімуму слід застосовувати для розрахунку суми допомоги на поховання відповідно до пункту 7 постанови КМУ від 22.05.2000 № 829?

З повагою,

Сергій

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Відповідь у вкладеному файлі.

 

 

показати цитоване

Баранцева,

1 Attachment

!

26.01.2024 ̳
05.02.2024
27/0/197-24.



[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Доброго дня!

Виходячи із наданої Вами інформації потрібно застосовувати "Загальний" показник прожиткового мінімуму.

Чому не застосовується показник для "Працездатних осіб"? Адже допомога на поховання надається військовослужбовцям, які загинули або померли під час виконання військової служби. Цей показник відображає розмір мінімального доходу, який міг би мати військовослужбовець, якщо б він продовжував працювати. Таким чином, використання показника для працездатних осіб дозволяє врахувати потенційний дохід, який втрачається внаслідок смерті військовослужбовця.

З повагою,

Сергій