Звітування депутатів 6го та 12 виборчих округів

Лариса Натяга

Доброго дня!

Прошу перенаправити дане звернення на голову та члена Постійної комісії Гребінківської селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:
депутатів селищної ради ГРИГОРЧУК Ларису Володимирівну (6 виборчий округ) та депутата ЗМАЖЕНКО Світлану Іванівну (12 виборчий округ)

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до ч. 1 та 3 ст. 140 Конституції України місцеве самоврядування є правом територіальної громади – жителів села чи добровільного об’єднання у сільську громаду жителів кількох сіл, селища, міста – самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України. Місцеве самоврядування здійснюється територіальною громадою в порядку, встановленому законом, як безпосередньо, так і через ОМС: сільські, селищні, міські ради та їх виконавчі органи.

Депутат місцевої ради, як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу зобов'язаний виражати і захищати інтереси відповідної територіальної громади та її частини – виборців свого виборчого округу, виконувати їх доручення в межах своїх повноважень, наданих законом, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування" (стаття 2 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» (далі - Закон).

Процедура Зазначена інформація має суспільний інтерес.
Відповідь прошу надати у встановлений законом 5 денний строк

перед виборцями визначається Законом.
У жителів ввірених депутатам 6 та 12 округів є першочергові питання, які потребують вирішення.

Склад Гребінківської селищної ради було сформовано за результатами виборів, який фактично працює більше 6 місяців, точніше - майже 12 місяців.
Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування» не рідше одного разу на півріччя депутат має інформувати про свою роботу, свої ініціативи.

Прошу надати відповіді на наступні питання депутату Григорчук Л.В. та депутату Змаженко С.І.

1)Які ініціативи Вами було внесено щодо покращення інфраструктури на окрузі 6 та відповідно 12 селища Гребінки Київської області?
2)Чи було Вами ініційовано ремонт дорожнього покриття на ввіреному окрузі 6 та окрузі 12?
3)Чи було Вами ініційовано ремонт доріг на ввірениз Вам округам?
4)Чи було Вами ініційовано встановлення дорожніх обмежуючих знаків, "лежачих" поліцейських та чи визначальи Ви потребу в їх встановленні шляхом обговорення (зустрічі) з Вашими виборцями на ввірених Вам виборчих округах 6 та 12?
5)Чи було Вами ініційовані будь-які питання щодо створення притулку для тварин?
6)Чи було Вами ініційовано питання щодо стану обрізки повітряних електроліній на території ввірених Вам округів 6 та 12?
7)Скільки зустрічей із виборцями Вами проведено за період початку каденції і станом на день подачі даного запиту?
8)Скільки скарг від місцевого населення Вами розглянуто?
9)Чи було Вами ініційована надання матеріальної допомоги Вашим виборцям, які її потребують?
10)Скільки соціально незахищених виборців знаходиться під Вашим опікуванням?
11)Які пропозиції Вами були подані Вами до проекту бюджету територіальної громади на 2021-2022 роки? Які пропозиції прийняті, які відхилені?
12)Які заходи Вами було здійснено, як депутатами задля відкриття та повноцінного функціонування (перед закриттям на "карантин")Гребінківської лікарні?
13)Які заходи Вами було здійснено, як депутатами задля виплати заборгованості по зарплаті лікарям Гребінківської селищної ради Київської області?
14)Скільки депутатських звернень, запитів, скарг Вами було подано до Гребінківської селищної ради? Надати копії
15)На якій сторінці у соціальних мережах, або у ЗМІ, можливо ознайомитися із Вашими досягненнями за період перебування на посаді депутатів (6 та 12 округів)?
16)На якій сторінці у соціальних мережах, або у ЗМІ можливо ознайомитися із Вашими планами, стратегією і баченням розвитку селища Гребінки Київської області?

Зазначена інформація має суспільний інтерес.
Відповідь прошу надати у встановлений законом 5 денний строк

З повагою,

Лариса Натяга

Лариса Натяга

Доброго дня!

Доброго дня, нагадую, що станом на 22.11.2021 мені не надана відповідь в порушення законодавства. Запит прострочений, що тягне за собою адміністративну відповідальність розпорядника інформації

З повагою,

Лариса Натяга

Лариса Натяга

Доброго дня!

Відповідь буде? Станом на 26.11.2021 відповіді немає.

З повагою,

Лариса Натяга

Лариса Натяга

Доброго дня!

станом на 16.12.2021 року відсутня жодна відповідь на інформаційний запит, що є порушенням законодавства про інформацію та права на інформацію

З повагою,

Лариса Натяга