Звіт за результатами опитування “Кримське питання в Україні” (доповнення)

Сергій Єфімов

Доброго дня!

У запиті про доступ до публічної інформації від 03 квітня 2017 року вх. № 5941/5/17 я просив надати копію повного аналітичного звіту за результатами опитування “Кримське питання в Україні”, що проводилось у березні 2017 року дослідницькою компанією InMind на замовлення Міністерства інформаційної політики України в рамках розробки стратегії інформаційної реінтеграції Криму.
Однак у відповіді Міністерства інформаційної політики від 06 квітня 2017 року вих. № 02-10/06-04 відсутні результати опитування щодо статусу Кримського півострова в Україні, про які зазначав старший аналітик дослідницької компанії InMind Сергій Просяник під час презентації результатів опитування “Кримське питання в Україні”.
Тому, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- відповідну копію повного аналітичного звіту за результатами опитування “Кримське питання в Україні”, що проводилось у березні 2017 року дослідницькою компанією InMind на замовлення Міністерства інформаційної політики України в рамках розробки стратегії інформаційної реінтеграції Криму, який дослідницька компанія InMind представила Міністерству соціальної політики України.

З повагою Сергій Єфімов.