звіт про виконання програми Протидії корупції

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Миколай, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

-звіт про виконання програми "Програма запобігання та протидії корупції у Дніпропетровській області на 2013 – 2015 роки"

З повагою,

Миколай

Від: публичной информации сектор

Посилання

Доброго дня!

На інформаційний запит про виконання програми "Програма запобігання та протидії
корупції у Дніпропетровській області на 2013 – 2015 роки" надали відповідь, і чомусь в відповіді ні слова не написали про бюджет програми. Це ціленаправлено зробили? Тобто пропустити, що 440 тис. грн. за програмою це помилка? Додаток 1, пункт 1 програми "Визначення причин і умов, що сприяють корупційним правопорушенням у сфері державної служби і місцевого самоврядування, для вироблення спільних дій з їх профілактики ", щоквартально. І які причини були в першому кварталі 2015р, а які в 4 кварталі 2015? пункт 3 "Здійснення внутрішнього аудиту діяльності структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій у частині використання державних коштів та майна". Де аудит?
"Забезпечення розроблення і впровадження ротації посадових осіб, які працюють на посадах з високими корупційними ризиками, та створення дієвого кадрового резерву на зазначені посади". І які посади мають високий риск корупції? Пункт 5. "1. Організація проведення щорічного обласного конкурсу ,,Громадський рейтинг відкритості регіональних органів влади”". Надайте результати конкурсу.Хто ж отримав 5 тис.грн. Чи 5 тис. грн не приз, а організація конкурсу?
"Проведення щорічного конкурсу на кращий журналістський матеріал антикорупційного спрямування" На 2015р. виділено -20 тис.грн. Як саме були витрачені кошти. І чий матеріал був кращий.

Тому прошу надати саме звіт про виконання програми, та як були витрачені кошти.Читаючи попередню відповідь складається враження, що корупція в ОДА процвітає.

З повагою,

Миколай

Від: публичной информации сектор

Посилання

Від: 0xL5D1E0E2E8EDEEE2z/0xL5C0EFEFE0F0E0F2z/obldp/UA

З повагою

М.О.САВІНОВ

E-mail: [email address]
       

Тел. 742-87-29, 3-71

Посилання