Звіт про видалення ТПВ у Ставищенському районі

Сергій Плахотнюк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. копія договору про видалення твердих побутових відходів, які утворюються в Ставищенському районі, на сміттєзвалище в с. Лихачиха (вул. Лип’янка, 1) Володарського району, яке експлуатує ПП «Екологічне відновлення природного середовища» (м. Київ вул. Рибальська, 13)
2. відомості про оплату за договором про видалення твердих побутових відходів, які утворюються в Ставищенському районі, на сміттєзвалище в с. Лихачиха (вул. Лип’янка, 1) Володарського району.

Про цивільно-правові відносини, зазначені вище, йдеться у Програмі соціально-економічного та культурного розвитку Ставищенського району на 2018 рік, схваленій розпорядженням голови Ставищенської районної державної адміністрації від 23.01.2018 № 70, затвердженій рішенням сесії Ставищенської районної ради від 24.01.2018 № 295

З повагою,

Сергій Плахотнюк

Ставищенська райдержадміністрація

1 Attachment

[FOI #39102 email]

Сергій Плахотнюк

Доброго дня!

Відповідь Ставищенської РДА: "Відповідно до частини 3 ст. 22 Закону України „Про доступ до публічної інформації" Ваш запит про надання інформації від 05.09.2018 року щодо виконання Програми підтримки санаторно-оздоровчого комплексу „Дружба" направлено Ставищенській районній раді за належністю."

Але цей запит стосується Звіту про видалення ТПВ у Ставищенському районі. Будь ласка, дайте відповідь у запиті, що стосується Програми підтримки санаторно-оздоровчого комплексу „Дружба". Зауважте, що це вдруге надаєте відповідь не в тому запиті. Будьте уважні.

З повагою,

Сергій Плахотнюк

Ставищенська райдержадміністрація

1 Attachment

Сергій Плахотнюк

Доброго дня!

Я не можу закрити цей запит, оскільки відповідь стосується іншого запиту. Втретє прошу уважніше надавати відповідь.

Відповідь Ставищенської РДА від 12.09.2018:

"На Ваш запит від 5 вересня 2018 року Ставищенська районна державна адміністрація повідомляє:
програма відзначення державних та професійних свят , ювілейних дат, збереження і відродження звичаїв та обрядів на 2013-2018 роки розрахована на 6 років.
За термін дії програми протягом 2013-2018 років в Ставищенському районі щорічно відзначалися державні свята, визначні події держави, які встановлені актами Президента України ( День Соборності, День Перемоги, День Конституції, День Прапора, День Незалежності України і.т.д)., районні свята та події, які проводились відповідно до розпоряджень голови райдержадміністрації, відзначення ювілейних дат підприємств, установ, організацій, відзначення колективів підприємств, установ і організацій, відзначення професійних свят, які встановлені відповідно до указів Президента України.
Кошти на дану програму протягом 2013-2018 років з бюджету не виділялися."

НЕ СТОСУЄТЬСЯ запиту "Про видалення ТПВ у Ставищенському районі"

З повагою,

Сергій Плахотнюк

Ставищенська райдержадміністрація

1 Attachment

7 вересня 2018 р., 12:07, "Сергій Плахотнюк" <[FOI #39102 email]>
написав:

показати цитоване

Сергій Плахотнюк

Доброго дня!

У відповіді від 09.10.2018 № 645 Ставищенська селищна рада повідомляє, що не являється розпорядником інформації щодо:

– договорів на вивезення ТПВ, які утворюються в Ставищенському районі, на сміттєзвалище в с. Лихачиха Володарського району
– відомостей про оплату за договором про видалення ТПВ, які утворюються в Ставищенському районі на сміттєзвалище в с. Лихачиха.

Тому повторно прошу надати інформацію щодо видалення ТПВ у Ставищенському районі.

З повагою,

Сергій Плахотнюк