Звіт Калашника І.В. за 2019 рік.

Микола Олексійович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» - сільський, селищний, міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою НА ВІДКРИТІЙ ЗУСТРІЧІ З ГРОМАДЯНАМИ.
У зв’язку з вищенаведеним прошу надати наступну інформацію:
1. Чи проводились томаківським селищним головою, Калашником І.В., відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відкриті зустрічі з громадянами, жителями Томаківської ОТГ, на яких Калашник І.В. звітував перед жителями громади відносно проробленої ним у 2019 році роботи?
2. Якщо такі зустрічі проводились – повідомити:
- Місце, день та час проведення такої зустрічі (зустрічей)?
- Яким чином, в якій формі, через який комунікативний канал жителі Томаківської ОТГ були попереджені про таку зустріч (зустрічі)?
- Чи вівся протокол зустрічі, повідомити про кількість присутніх.
- Надати електронну копію протоколу зустрічі.
3. Якщо томаківським селищним головою, Калашником І.В., відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відкриті зустрічі з громадянами, жителями Томаківської ОТГ не проводились повідомити про:
- Причини порушення томаківським селищним головою, Калашником І.В. Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
- Які дії прийняті для усунення цього порушення?
- Коли саме та де, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», томаківський селищний голова, Калашник І.В. планує звітувати перед жителями громади стосовно роботи проробленої ним за 2019 рік?

З повагою,

Микола Олексійович