Звіт батьківського комітету школи № 279 ім.Петра Григоренка за 2018 рік

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Довгань Сергій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Довгань Сергій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Звіт батьківського комітету школи № 279 ім.Петра Григоренка за січень- вересень 2018 рік (за кожен місяць окремо) з переліком усіх матеріальних цінностей, які були придбані за батьківські кошти для потреб школи

2. Надати перелік усіх матеріальних цінностей (комп'ютери, ноутбуки, принтери, проектори та інше обладнання), які були подаровані батьками у різних класах в обхід шкільного батьківського комітету в 2018 році, чи були ці цінності поставлені на баланс школи?

3. Надати перелік шкільних приміщень в яких батьки провели чи оплатили ремонті роботи (вказати які саме роботи були проведені) за власний батьківський кошт.

З повагою,
Сергій

Управління освіти Солом"янської РДА,

1 Attachment

КМДА. Відділ забезпечення доступу до публічної інформації, Київська міська державна адміністрація

1 Attachment

Надсилаємо лист у прикріпленому файлі .

Звертаємо увагу, що лист підписано ЕЦП.

--
З повагою

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації
управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації
апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
(044) 202-76-00
(044) 202-46-42