Звільнення з посади/переведення у зв`язку з реорганізацією органів Пенсійного фонду України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ольга Дідик, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ольга Дідик

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України» від 09.10.2020 року № 925 проводиться реорганізація Маріупольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької (далі – управління) області шляхом приєднання з 01.06.2021 року до Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області (далі - Головне управління).
Начальник фінансово-економічного відділу № 1 – головний бухгалтер (далі начальник відділу) увільнена від виконання службових обов’язків у зв’язку з проходженням військової служби за контрактом під час дії особливого періоду.
У зв’язку з реорганізацією, начальнику відділу запропоновано посаду головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку №1 фінансово-економічного управління Головного управління без проходження конкурсного відбору, або будь-яку іншу вакантну посаду за умови проходження конкурсного відбору. Водночас зазначено, що, в разі відмови від переведення або проходження конкурсного відбору, начальника відділу буде звільнено на підставі пункту 1 частини першої статті 87 Закону України «Про державну службу».
Прошу надати роз’яснення з наступних питань:
1. В разі відмови від переведення або проходження конкурсного відбору чи може бути звільнено начальника відділу 31.05.2021 року (тобто до закінчення контракту або дня фактичного звільнення з військової служби) ?
2. В разі згоди на переведення, середній заробіток зберігатиметься той, що був обчислений при увільненні від посади (при підписанні контракту) або буде розрахований новий середній заробіток виходячи з тарифної ставки ( окладу) за новою посадою, на яку буде переведено начальника відділу?

З повагою,

Ольга Дідик

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]