Звільнення податківця

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

31 січня Кабмін звільнив Романа Насірова з посади Голови Державної фіскальної служби України. Формальною причиною послужив пункт 2 частини першої статті 84 Закону України “Про державну службу” - набуття громадянства іншої держави https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-zviln...
Разом з тим, у публічних інтерв'ю Насіров продовжує наполягати на відсутності у нього подвійного громадянства -
https://censor.net.ua/resonance/3043988/...

Зважаючи на суспільний резонанс та кримінальне провадження проти Насірова, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Скан-копію підтверджуючих документів щодо набуття Романом Насіровим громадянства іншої держави.

2. Станом на 31 січня 2018 року, чи є судові позови з боку Романа Насірова до Кабміну? Якщо так, перерахуйте їх.

З повагою,

Віталій Тараненко.

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

В. ТАРАНЕНКУ
[email address]

Шановний пане Віталію!

За результатами опрацювання Вашого запиту від 25.09.2017, що надійшов до Кабінету Міністрів електронною поштою, в межах компетенції повідомляємо.
Статтею 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно із Законом України «Про Кабінет Міністрів України» (далі – Закон) та відповідно до § 1 Регламенту Кабінету Міністрів України (далі – Регламент), затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 18.07.2007 № 950, Кабінет Міністрів є колегіальним органом, який здійснює виконавчу владу безпосередньо та через міністерства, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади. Питання діяльності, зокрема міністерств, у Кабінеті Міністрів представляють відповідні міністри, які забезпечують формування та реалізацію державної політики у відповідній сфері.
Розпорядження Кабінету Міністрів від 31.01.2018 № 35 «Про звільнення Насірова Р. М. з посади Голови Державної фіскальної служби України» було прийнято на підставі подання Міністра фінансів України (копія додається). Разом з тим, слідчі дії стосовно Насірова Р. М. проводилися Національним антикорупційним бюро України.
Також повідомляємо, що відповідно до частини другої статті 37 Закону та § 143 Регламенту інтереси Кабінету Міністрів у судах загальної юрисдикції представляє Міністерство юстиції, якщо інше не передбачено законами України або актами Кабінету Міністрів.
Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
Інформація щодо судових позовів з боку Насірова Р. М. до Кабінету Міністрів в Секретаріаті Кабінету Міністрів відсутня.
Ураховуючи викладене, Ваш запит відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надіслано до Національного антикорупційного бюро України і Мін’юсту для розгляду та надання Вам більш детальної інформації в установленому порядку.

Додаток: на 4 арк.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

показати цитоване

Управління по роботі громадськістю,

1 Attachment