звернення до до країн - підписантів Меморандума про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 05.12.1994р

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) чи були зверненя до країн - підписантів Меморандума про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 05.12.1994р, а саме до США, Великобританії та Російської Федерації з питань дій цих країн щодо гарантії теріторільної цілісності України у зв'язку з анексією АР Крим та м. Севастополь.

2) скан-копії зверненнь до країн - підписантів Меморандума про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 05.12.1994р, а саме до США, Великобританії та Російської Федерації з питань дій цих країн щодо гарантії теріторільної цілісності України у зв'язку з анексією АР Крим та м. Севастополь.

З повагою,

mivindos

Від: press
Міністерство закордонних справ України

Посилання