Зупинки автобуса

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Раксана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я Денисенко Раксана Гідаятівна, 02.01.1988 р.н., проживаю в с.Новобогданівка, Мелітопольський район, Запорізька область.

Відповідно до п.3 розділу І діючого " Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти " : "Учні, які проживають на відстані від закладу освіти понад 2 км, забезпечуються підвезенням у порядку, визначеному засновником (засновниками) закладу освіти відповідно до законодавства.
Підвезення організовується з попередньо визначеними зупинками. Відстань від місця проживання учнів до місця збору на зупинці не повинна перевищувати 500 м."
Роз'ясніть мені будь-ласка, чи має право шкільний автобус робити зупинки на необладнаних зупинках, якщо учень проживає понад 2км від школи, але до облаштованої зупинки одному учню потрідно пройти приблизно 1 км. , а другому 800 м ?

З повагою,

Раксана

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]