Зупинення кваліфікаційного оцінювання

Гошовський Володимир

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

З урахуванням Вашої відповіді від 21 листопада 2018 року № Г-7040/18 прошу надати інформацію про підстави зупинення кваліфікаційного оцінювання судді Київського апеляційного адміністративного суду Бабенка Костянтина Анатолійовича. У тому числі прошу надати інформацію про дату зупинення та посадових осіб, які прийняли зазначене рішення.

З повагою,

Гошовський Володимир

Гошовський Володимир

Доброго дня!
Також звертаю вашу увагу на те, що я просив надати мені інформацію скільки суддів та у яких судах на сьогодні працюють за аналогією судді Бабенко К.А.: здійснюють свої повноваження, не пройшовши кваліфікаційного оцінювання відповідно до Закону України «Про забезпечення права на справедливий суд».
Листом від 21 листопада 2018 року № Г-7040/18 Ви надали мені відповідь, що кваліфікаційне оцінювання зупинено лише відносно судді Бабенко К.А.
Повторно прошу надати інформацію, скільки суддів та у яких судах на сьогодні працюють за аналогією судді Бабенко К.А.: здійснюють свої повноваження, не пройшовши кваліфікаційного оцінювання відповідно до Закону України «Про забезпечення права на справедливий суд».

З повагою,

Гошовський Володимир

public_info, Вища кваліфікаційна комісія суддів України

1 Attachment

21.11.2018 16:06, Гошовський Володимир пишет:

показати цитоване