Зонінг території міста Васильків

Алоян Артак Норікович

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації,
Відповідно до ст. 34 Конституції України, ст. 5 Закону «Про інформацію» кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів.
Згідно з статтями 3, 4 Закону України «Про доступ до публічної інформації» право на доступ до публічної інформації гарантується, зокрема, обов’язком розпорядників інформації надавати і оприлюднювати інформацію у тому числі за максимально спрощеною процедурою подання інформаційного запиту на інформацію.

Враховуючи викладене, прошу надати публічну інформацію, а саме:

1. Прошу надати в електронному виді текстову частину плану зонування території м. Василькова у форматі PDF без використання засобів сканування (цифрового копіювання)/копіювання за допомогою принтерів/сканерів, що передбачають роботу з виготовлення документів в твердому вигляді.
2. Прошу надати в електронному виді графічну частину плану зонування території м. Василькова в будь-якому графічному форматі високої роздільної здатності для подальшого ознайомлення.
В даному випадку задоволення запиту на інформацію, а саме: завантаження електронної копії (версії) документу за допомогою комп’ютерної техніки та інших носіїв інформації розпорядника - не передбачає фінансових витрат для виготовлення електронних копій документів.
Зазначу, у разі ненадання або ненадання неповної інформації, бездіяльність розпорядника інформації буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ “Про доступ до публічної інформації” до керівника розпорядника, вищого органу, суду/Омбудсмена.

Запитувану інформацію прошу надати у визначений законом строк 5 діб. Звертаю Вашу увагу, що відповідно до частини 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по-батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.
З повагою, Алоян Артак Норікович