Зниження заробітної плати вихователям в дитсадках Києва

Катерина Шахраюк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
згідно яких документів та законів були скасовані премії вихователям дитячих садочків в Києві, зокрема в Дитячому садочку №307 міста Києва?

Є також інформація, що влітку вихователі мають взяти відпустку за свій рахунок, на 1 або 3 місяці, надайте, будь ласка, документи згідно, яких відбулися ці зміни.

Я хочу працювати, щоб сплачувати державі податки, які будуть йти на оплату праці вихователів, поясніть, як це зробити в літні місяці, якщо мені потрібно сидіти вдома в малолітньою дитиною.
Я розумію, що потрібно економити, але на мою думку, потрібно вирішити питання освіти загалом, наприклад, зробити всі університети платними, особливо талановитим студентам давати знижки на навчання.
Університет має бути давати знання, за гроші - це бізнес.
У вихователів в садочках реально низька заробітна плата, а робота не проста, вони виховують нове покоління українців, які вже в 4 роки співають гімн України, від початку до кінця.

Буду вдячна за вашу відповідь, яка буде основана посиланнях на прийнятті закони, згідно яких було проведення зниження заробітної плати вихователям.

З повагою,

Катерина Шахраюк

Від: Informzapyt
Міністерство освіти і науки України

Посилання

Від: Strelko

Посилання