Змусити СВК Загвіздянської ОТГ надати публічну інформацію

Cтасюк Микола Юрійович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу прочитати історію моїх запитів і надати наступну інформацію (наступні документи):

Сільська виборача комісія Загвіздянської ОТГ (Івано-Франківська обл.) не відповіла на мій письмовий запит, який був поданий і зареєстрований 24 квітня 2018 року. При поданні запиту голова ТВК - Кобелєва Тетяна Василівна (0674783652) дала зрозуміти, що не буде і не має права надавати таку інформацію, не дивлячись на те, що вона зобов'язана за законом її надати і не сприймаючи мої аргументи з посиланням на закони, судову практику та інше.

Тому я прошу ЦВК змусити листом Загвіздянську СВК надати наступну інформацію:

Копії декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік, які були надані шістьма кандидатами на голову для реєстрації їх на вибори в Загвіздянській ОТГ (вибори відбулись 29 квітня 2018 року).

Повний перелік кандидатів:
1. Бережніцька Марія Михайлівна
2. Білогубко Любомир Миколайович
3. Іванишин Михайло Петрович
4. Олексюк Олег Миколайович
5. Ружанський Володимир Васильович
6. Федунишин Любомир Дмитрович

З повагою,

Cтасюк Микола Юрійович

Савчук М.Ю., Центральна виборча комісія

Саша залишив коментар ()

Шановний Стасюк М.Ю., чи відомо вам проте, що розміщувати у відкритому доступі номери мобільних тнлефонів не можна, оскільки це є персональною інформацією!?!?!!!