Зміни № 9 до КП

Доброго дня!

Наказом Мінекономрозвитку від 18.08.2020 № 1574 затверджено Зміни № 9 до Класифікатора професій, затвердженого наказом Держкомстату від 28.07.2010 № 327.
Проблема виникла з назвою посади «Секретар-друкарка». В ДОДАТКУ А вказана директива «СКАСУВАТИ» професійну назву роботи та уніфікувати її до до назви роботи «Офісний службовець (друкування)» із кодом КП 4111. Отже, скасовано лише назву посади, а не саму посаду, та не відбулося ніяких змін в посадових обов’язках. Як вірно провести дані зміни в наказі?
Питання виникло тому, що самі професійні видання не вірно трактують слово «уніфіковано» в Змінах № 9, а прирівнюють його до скасування самої посади.
Питання і до нової професійної назви роботи «Офісний службовець (друкування)», адже слово «друкування» означає ДІЮ за значенням «друкувати», «друкватися», але ніяк НЕ НАЗВУ ПОСАДИ.

З повагою

Людмила

zvorot_zv, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Мінекономіки отримало Ваш електронний лист та повідомляє.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація – відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Зазначений лист не відповідає вимогам до запиту на публічну інформацію, містить, по суті, прохання про надання роз’яснень, тому не може бути розглянутим відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”.
Відповідно до частини другої статті 2 Закону України “Про доступ до публічної інформації” Закон не поширюється на відносини, зокрема у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом. Отже Ваш лист буде розглянуто Міністерством відповідно до статті 20 Закону України “Про звернення громадян”.

З повагою

Відділ організації роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації

show quoted sections