Зміни до перспективного плану

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

3 березня 2020 року Хмельницька ОДА затвердила висновок на відповідність Конституції та законам України проєктів рішень п’яти сільських рад щодо створення Копистинської сільської об’єднаної територіальної громади з центром у селі Копистин Хмельницького району.

При цьому 29 квітня 2020 року Кабмін затвердив перспективний план Хмельницької області, у якому відсутня Копистинська громада.

Більше того у розпорядженні Кабміну від 12 червня 2020 року №727 "Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Хмельницької області" також відсутня Копистинська громада.

Разом з тим, 16 червня 2020 року Копистинська сільська рада звернулася до Кабміну з проханням всести зміни до перспективного плану Хмельницької області, залишивши Копистинську ОТГ як самостійну спроможну громаду.

24 червня Хмельницька обласна рада підтримала звернення депутатів Копистинської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад Хмельницької області та направила його Кабінету Міністрів України.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи планує міністерство ініціювати зміни до перспективного плану формування територій громад Хмельницької області з метою виокремлення Копистинської ОТГ як окремої громади?

2. Чи можливі перші місцеві вибори у Копистинській ОТГ Хмельницького району?

З повагою
Віталій Тараненко.

ITROBOT, Міністерство розвитку громад та територій України

2 Attachments

Щодо внесення змін до перспективного плану Хмельницької області