Зміни до генерального плану м.Нетішин

Сергій Почебула

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

ДП Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "Діпромісто" імені Ю.М.Білоконя є розробником генерального плану м.Нетішин

У листі 3-1033 від 25.07.2006 року на запит щодо можливості будівництва житлового будинку з вбудованим об'єктом торгівлі по вулиці Варшавській, у районі будинку №11 в м.Нетішин, вами надоно відповідний висновок згідно якого, вказана територія передбачалась для розміщення об'єкту торгівлі. Проте освоєння ділянки, на якій запропоновано побудувати житловий будинок з вбудованим закладом торгівлі, не буде сеперечити зонуванню передбаченому генеральним планом. Але виходячи з місця розміщення будинку та характеру оточуючої забудови, поверховість споруди повинна бути не вище ТРЬОХ поверхів.

За інформацією від Виконавчого комітету Нетішинської міської ради 23 грудня 2016 року рішенням Нетішинської міської ради №22/1122 було затверджено зміни до Генерального плану міста Нетішин, які розроблялися Вами. Відповідно до цих змін по вулиці Варшавській, у районі будинку №11 в м.Нетішин передбачено будівництво дев'ятиповерхового житлового будинку з вбудовано-прибудованим об'єктом торгівлі".

В переліку змін до генерального плану вказаному у пояснюючій записці а також на схемі розташування території, щодо яких вносяться зміни, які розміщені на офіційному сайті Нетішинської міської ради, відповідні зміни щодо будівництва дев'ятиповерхового будинку в районі вул.Варшавської 11 не зазначені.

Прошу дати інформацію, чи дійсно вищезгадані зміни були вами внесені при внесенні змін до генерального палну міста Нетішин.

Якщо так, то чому вони не попали в перелік змін, та чому поверховість будівлі зросла з трьох до дев'яти поверхів. Адже характер оточуючої забудови не змінився.

З повагою,

Сергій Почебула