Зміна заочної бази

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви natalia, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
як вирішити фінансування інтерна при зміні заочної бази. Я закінчила університет за держ.замовленням у 2017,після місяця інтернатури вийшла в відпустку по догляду за дитиною на три роки. Зараз поновилась в інтернатурі. Але у зв'язку зі зміною місця проживання хочу змінити місце проходження заочної бази. Моя актуальна заочна база дала дозвіл і гарантує оплату від них. Знайшла заочну базу,яка готова мене прийняти. У департаменті підняли питання про фінансування. Справа в тому,що на 2017р,коли укладалась угода про відпрацювання, заочною базою була одна лікарня,а відпрацювання має бути в іншій підлеглій їй на той час лікарні. Зараз вони окремі КНП і департамент аргументує тим,що заочна база,хоч і уклалала угоду,не може оплачувати,бо я не проходитиму у них інтернатуру і відпрацьовуватиму не в них. Які варіанти вирішення даного питання.

З повагою,

natalia

health, Департамент охорони здоров’я

1 Attachment