Злочинне невиконання Законів України " Про звернення громадян" " Про діяльність народних депутатів України"

Людмила Половинська

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): 1.Лист- відповідь народного депутата України Стеценка Дмитра Олександровича після проведення особистого прийому 15 лютого 2016 року у приймальні Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики після розгляду ДВОХ питань поставлених мною, Половинською Л.Ф. Уточнювальна інформація: особистий прийом громадян 15 лютого 2016 року мала проводити Сюмар В., тому моє письиове звернення щодо корупційних дій посадових осіб Держкомтелерадіо та керівників ДП "Укртелефільм" було адресоване Сюмар В., але в усному поясненні суті двох інших питань я поставила до СТЕЦЕНКА Д.О., також на прийомі в якості вільного слухача був присутній Козлов посадова особа апарату ВРУ та інші посадові особи апарату ВРУ,відповідальні за запис звернення громадянина на особистому прийомі, згідно ЗУ "Про звернення громадян". На сьогодні 19 березня 2018 року я НЕ ОТРИМАЛА ВІДПОВІДІ ВІД СТЕЦЕНКА Д.О. на поставлені йому мною питання на особистому прийомі 15 лютого 2016 року. Стеценко Д. нар. деп.1987 р.н. номер 70 у списку Нродного Фронту, проживає в селі Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського р-н м.Києва, тимчасово безробітний на момент обрання до ВРУ. ВСІ НАДАНІ МНОЮ ДОКУМЕНТИ, були передані до НАБУ з супровідним лмстом Сюмар В. і до цього часу не розглянуті.

З повагою,

Людмила Половинська

Селецький Петро Іванович,

3 Attachments

Людмила Половинська

Доброго дня! Прошу надати копію СУПРОВІДНОГО листа Сюмар В. до НАБУ в повному обсязі. Копію моєї заяви до Сюмар В. в повному обсязі. Прошу надати копії 85 сторінок документів поданих мною до приймальні Комітету ВРУ з питань свободи слова 15 лютого 2016 року.

З повагою,

Людмила Половинська

Людмила Половинська

Доброго дня! Прошу надати копію листа від Стеценка Д. про результати розгляду питання розрахунків з творчими працівниками ДП "УСТФ "Укртелефільм" за виготовлену кіно-відео продукцію. Це питання я поставила на особистому прийомі громадян 15 лютого 2916 року, який проводив Стеценко Д. Питання розрахунків та обов,язкових платежів до пенсійного Фонду і Фонду соціального страхування не відноситься до компетенції НАБУ.

З повагою,

Людмила Половинська

Людмила Половинська

Доброго дня!Уточнювальна інформація; особистий прийом громадян народним депутатом Стеценком Д. відбувся 15 лютого 2016 року.

З повагою,

Людмила Половинська

Селецький Петро Іванович,

1 Attachment

Шановна Людмило Федоріно!

Надсилаючи цю відповідь, просимо повідомити про отримання,

оскільки нам надходять повідомлення із севера щодо некоректностві даної
електронної адреси.

 

Секретаріат

 

Людмила Половинська

Доброго дня! Прошу надіслати мій запит на публічну інформацію, а саме: Копію листа нар.депутата Стеценка Д. про результати розгляду питання розрахунку з творчими працівниками, поставлене йому на особистому прийомі громадян 15 лютого 2016 року за належністю до приймальні депутата Стеценка Д. чи приймальні громадян ВРУ у відповідності до законодавства України.

З повагою,

Людмила Половинська