Злочинні вказівки, пособництво та покривання серйозних і грубих порушень прав людини. Перешкоджання моніторингу щодо судових справ про дискримінацію

Юрій Литвиненко

Доброго дня!

Класифікатор щодо визначення категорії судових справ, який затверджується наказами ДСА, і які заносяться в ЄДРСР - відсутнє визначення такої категорії справ як - дискримінація, зокрема, адміністративному та цивільному судочинстві.
До прикладу, за позовом про пряму дискримінацію жінки-державного службовця при проходженні державної служби (про що Офісу президента добре відомо, акти дискримінації жінок були масові - підтверджено, на підставі прихованого положення НБУ), факт дискримінації встановлений офіційним висновком в справі №804/2823/16 Уповноваженою ВРУ із прав людини, в ЄДРСР зазначений як категорія справ як хто зна що - тільки не те, що є, адміністративне судочинство.
Те саме, цивільне судочинство справа №203/4111/21 позов про пряму дискримінацію, пособництво, утиски особи із інвалідністю в ЄДРСР зазначено як справа про "захист немайнових прав, з них".
Що призводить до суттєвого спотворення дійсного стану речей щодо серйозних і грубих порушень положень як національного законодавства так і міжнародних конвенцій ратифікованих державою Україна, унеможливлює належний захист прав і свобод у відношенні жінок та осіб ізінвалідністю в Україні.

Також, унеможливлює моніторинг міжнародними інституціями/структурами і громадськими організаціями, саме такої категорії справ, моніторинг прийнятих рішень за результатами розгляду таких справ та строків: дискримінація серед різних верств населення України, випадки якої стали масові в Україні. Про що вищому керівництву країни добре відому, але факти цієї ганебної практики залишаються без належної реакції з боку як президента України, Кабінету Міністрів України та правоохоронних органів і прокуратури. І така бездіяльність вже призвела до того, що в Україні з 01.04.2020 року згідно рішення Великої Палати Верховного Суду справа №804/2823/16 узаконена пряма множинна дискримінація жінок, зокрема за статтю і віком, і яка вчинчлася з метою приховати корупцію вищих посадових осіб в країні. Офіс президента про це теж добре обізнаний.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Хто, посада ПІБ, з перших осіб країни, або/і керівництва Офісу президента України/наглядачі за судовою владою та судами, давав вказівкиу - будь-що приховати, категорії справ - дискримінація, відповідно і самі ганебні порушення прав людини/сфері захисту прав і свобод людини в Україні саме недискримінації, рівноправ'я, тощо.
Якщо це було колегіальне рішення надати всі ПІБ посади.
Зауважу, не запитую, навіщо ви це робили і робите: унеможливлюєте моніторинг, пособництво/покривання, тощо - бо це відомо, бажання отримати міжнародні кошти, як допомоги так і кредити, інші "плюшки" зі слів народних депутатів України.

З повагою,

Юрій М. Литвиненко

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment

Юрій Литвиненко

Доброго дня!

Нагадаю. Згідно частини 3 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації»
Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.
Офіс Президента України умисно порушує вимоги чинного законодавства України та приховує запитувану інформацію щодо такого ж умисного приховування інформації як від громадян України, так і міжнародних організацій/інституцій і правозахисних організацій щодо численних фактів актів сегрегації громадян України, тому числі віктимізації громадян в судах.
Відтак, виконайте вимоги чинного законодавства або/чи визнайте неспроможність персоналу Офісу Президента України виконувати свої обов'язки, за статусом відповідно до Положення про Офіс Президента України.

З повагою,

Юрій Литвиненко

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment

Юрій Литвиненко

Доброго дня!

Зрозуміло, пані Ганна (Кильова), «какая разница»

Сиділа попередні 5 років одна курка насильників у відношенні українських жінок та крадіїв , на зміну в 2019 році прийшла інша зграя розбійників та насильників.
Будем розбиратися)

З повагою,

Юрій Литвиненко