Злочинна бездіяльнсть прокуратури Шевченківського р-ну м. Києва

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Побідаш Марина Миколаївна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Побідаш Марина Миколаївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- на підставі яких законодавчих актів не було вжито жодного заходу на звернення Управління охорони культурної спадщини м. Києва до прокуратури Шевченківського району м. Києва №066/08-1843 від 25.07.2014 щодо порушення у сфері охорони культурної спадщини щодо буд. по вул. Велика Житомирська, 32 м. Київ.
- на якій підставі не було вжито жодного заходу щодо збереження вищезазначеного обєкта культурної спадщини від руйнування.
- на якій підставі не було вжито жодного заходу проти порушника законодавства України ТОВ "АКВАПЛАЗ", яке є власником цього будинку.
- на якій підставі не вжиті заходи щодо повернення зазначеного обєкта культурної спадщини до комунальної власності теритріальної громади м. Києва, про яке просило Управління культурної спадщини м. Києва.

З повагою,

Побідаш Марина Миколаївна

19, Генеральна Прокуратура України

1 Attachment