злочині діі на сесіі Гуляйпільської міської ради

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олексій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію

26 років я обираюсь депутатом Гуляйпільської райради. В даний момент обраний до складу депутатів Гуляйпільської ОТГ. Прошу дати чітке роз’яснення на таке запитання :
1.Чи є персональними даними прізвище ,ім’я та по батькові фізичної чи юридичної особи, яка отримує дозвіл на розробку технічної документації на власність ,або в користування землі комунальної власності Гуляйпільської ОТГ в проектах рішень до сесії міськради. Підкреслюю, що питання стоїть іменно про ПРОЕКТ рішення.
2.Чи законною є моя вимога публікувати проекти рішень по наданню матеріальної допомоги мешканцям ОТГ з друком повного прізвища , імені та
по батькові та суми допомоги на сайті ОТГ(звичайно без адреси ,діагнозу і т. п.)Питання ставиться виключно про суму та прізвище ,ім’я та по батькові без скорочень.
На сьогоднішній день предметом особливої уваги та громадського інтересу є земельні питання .Тому і відповідальність депутатів при голосуванні є досить високою. Ми часто є заручниками на сесіях обману, фальсифікацій, незаконних рішень в процесах «дерибану» земель. Все це можливо в результаті маніпуляцій влади та осіб ,які є наближеними до осіб ,які очолюють «більшість» в радах. В умовах відсутності верховенства права, прозорості ,гласності та активної участі громадян в роботі ОМС ,а особливо втаємничення публічної інформації ,її спотворення протягуються протиправні рішення .Особливу шкоду завдають сьогодні «юристи», які на свій розсуд трактують закони. У нас цілий юрвідділ «озимого покоління», який не в змозі прочитати ст. 5 та 6 ЗУ Про захист персональних даних» та «Про доступ до публічної інформації». На кожній сесії ми приймаємо по 100-120 рішень по землі. Я вимагаю щоб за 10 днів до сесії на сайті було опубліковано проект рішення по кожній ділянці землі .Писала про це і місцева преса і соціальні мережі ,які часто збурювались при роздачі земель по принципу «кум, брат, сват». Відповідь влади одна «Ми не можемо в проектах рішень публікувати персональні дані» . Переконливо прошу надати роз’яснення з посиланнями на норму закону, якщо це можливо в установлений законом строк.
т. 0661094937

З повагою,

Олексій

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

1 AttachmentЮрченко Наталія Володимирівна, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

1 Attachment