Злісне порушення права людини на публічну інформацію.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Людмила Половинська, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Людмила Половинська

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Рішення державного службовця громадської приймальні НАБУ від 1 жовтня 2018 про приховування моїх паспортних данних , які я особисто надавала під час реєстрації заяви в приміщенні громадської приймальні. Саме через " відсутність " моїх паспортних даних мені відмовпено в наданні паперової копії моєї скарги на незаконні дії Дюрдя В.І державного службовця НАБУ, яку я реєструвала через телефонну лінію НАБУ. Також, 1 жовтня 2018 в приймальні громадян мені були надані для ознайомлення паперові документи: моя скарга та пояснення Дюрдя В.І. і паперова відповідь від НАБУ на мою скаргу. Я ОБУРЕНА поверховим розглядом скарги, без співставлення заявлених мною фактів та оціночних суджень Дюрдя В.І., без аналізу та запиту документів на які я посилаюсь !

З повагою,

Людмила Половинська

Національне антикорупційне бюро України

1 Attachment

Людмила Половинська залишив коментар ()

Враховуючи розлогу маніпулятивно- провінційну відповідь від державного службовця НАБУ на мій запит від 19 жовтня, я роблю висновок, що суть держслужби в НАБУ - кругова порука. Державні службовці НАБУ, високооплачувана "надія громадянського суспільства" суцільний провал та розчарування, саме через специфічний культурний рівень та провінційне відчуття власною переваги над громадянами . Схоже, що політичні партії України завели у НАБУ своїх представників на посади "детективів" через домовленості с головою " громадської ради" при НАБУ ще у 2015-2016 роках.