Земля садівничого товариства "Дубрава" та створення Ради садівничих товариств масиву "Зелений Гай".

Погорєлова Олена Володимирівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Згідно Рішення Харківської обласної Ради народних депутатів № 507 від 14.07.1980 р. «Про відведення землі для державних, громадських та інших потреб», працівникам та службовцям Управління капітального будівництва Харківського міськвиконкому виділена земельна далянка загальною площею 2,7 га, із земель совхоза Пісочинський, під організацію колективного саду та виданий Державний Акт на право постійного користування Б № 046021, зареєстрований в Книзі записів державних актів за №40, яким за землекористувачем закріплюється в безстрокове і безоплатне користування виділена земельна ділянка.
На виділеній земельній ділянці 2,7 га, у 1980 рокі організовано колективний сад - садівниче товариство "Дубрава", Статут якого зареєстровано Рішенням № 1418 Харківської районної Ради народних депутатів, виконавчого комітету від 10.12.1980 року
Прошу надати документи підтверджуючі передачу, управлінням капітального будівництва міськвиконкому м. Харків, земельної ділянки 2,7 га до садівничого товариства "Дубрава".
2. Прошу надати Рішення чи постанову Обласної Ради народних депутатів та президіума обласної ради профсоюзов № 245 від 31 березня 1980 року та документи першої конференції садівничих товариств "Дубрава", "Золота осінь", "Садове", "Біла акація", "Зелений гай", "Надія", "Молодість" від 20. 01.1981 року про створення Ради садівничих товариществ Масива "Зелений Гай".
3. Рішення Харківської областної ради народних депутатів № 746 від 12 грудня 1977 року про створення Ради садівничих товариществ Масива "Зелений Гай".

Право на доступ до зазначеної в запиті публічної інформації гарантується юридичною відповідальністю за порушення законодавства про доступ до публічної інформації.

З повагою,

Погорєлова Олена Володимирівна