Земля-МинЮст

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Игорь, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

ЗАПИТ НА ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
(в порядку ст. 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»)

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Це в більшу чергу стосується - Міністра Юстиції України Малюська Д.А.
Аналізуючи сайт судових рішень http://reyestr.court.gov.ua/, представниками нашої антикорупційної організації виявлено судові рішення у справі 1519/2-4697/11, обставини якої є предметом незалежної антикорупційної експертизи та можуть містити ознаки корупційного правопорушення.
Відповідно до змісту наведеної справи 7 квітня 2011 року прокуратура Одеської області в інтересах держави в особі Одеської міської ради звернулась до суду із позовом до Головного управління Держгеокадастру в Одеській області, громадянина Ткаченка Володимира Володимировича, третя особа на стороні відповідачів, що не заявляє самостійні вимоги, Радзівілова Віталія Володимировича про витребування на користь Одеської міської ради земельної ділянки площею 0,0904 га, яка розташована за адресою: вул. Іцхака Рабіна, 28а .
Заочним рішенням Малиновського районного суду м. Одеси від 22 листопада 2011року вимоги прокуратури Одеської області в інтересах держави в особі Одеської міської ради задоволено в повному обсязі – земельну ділянку площею 0,0904 га, що розташована за адресою: вул. Іцхака Рабіна, 28а кадастровий номер № 5110137300:68:002:0028 витребувано на користь Одеської міської ради, а державну реєстрацію права власності на земельну ділянку скасовано.
9 жовтня 2018 року за заявою Відповідача Ткаченко В.В. було розпочато перегляд заочного рішення від 22.11.2011р., в ході якого прокуратурою Одеської області в інтересах Одеської міської ради змінено предмет позовних вимог та подано заяву про стягнення із відповідача Ткаченко В.В. на користь Одеської міської ради грошових коштів у розмірі 331 253 гривень, що дорівнює вартості земельної ділянки площею 0,0904 га, що розташована за адресою: вул. Іцхака Рабіна, 28а, кадастровий номер: 5110137300:68:002:0028.
Рішенням Малиновського районного суду м. Одеси від 17 січня 2019 р. змінені позовні вимоги прокуратури Одеської області задоволено та замість витребування земельної ділянки з чужого незаконного володіння ухвалено стягнути із відповідача Ткаченко В.В. на користь Одеської міської ради грошові кошти у розмірі 331 253 гривень
Відповідно до постанови Одеського апеляційного суду від 22 січня 2020р. рішення Малиновського суду міста Одеси від 17.01.2019р. скасовано та ухвалено нове рішення, яким у задоволенні позову прокуратури Одеської області в інтересах держави в особі Одеської міської ради до Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Ткаченко Володимира Володимировича, третя особа на стороні відповідачів, що не заявляє самостійні вимоги, Радзівілова Віталія Володимировича про стягнення грошової вартості земельної ділянки відмовлено.
З огляду на ухвали Верховного суду, остання була прийнята 27 серпня 2020р., постанова Одеського апеляційного суду набула чинності та не скасована в касаційному порядку, первинні позовні вимоги прокуратури Одеської області, які задоволено заочним рішенням Малиновського районного суду м. Одеси 22 листопада 2011року, залишились чинними – про витребування на користь Одеської міської ради земельної ділянки площею 0,0904 га за адресою: м. Одеса, вул. Іцхака Рабіна, 28а, кадастровий номер: 5110137300:68:002:0028, та скасування державної реєстрації.
На момент подання запиту, відповідно до інформації, розміщеній в публічній кадастровій карті, земельна ділянка площею 0,0904 га, яка розташована за адресою: Одеса, вул. Іцхака Рабіна, 28а, кадастровий номер: 5110137300:68:002:0028, все ще належить громадянину Ткаченко Володимиру Володимировичу.
З огляду на наведені короткі обставини справи, зважаючи на зміст прийнятих рішень та необхідністю проведення незалежної громадської антикорупційної експертизи, Громадська спілка вважає за необхідне відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію» отримати необхідну інформацію та документи від компетентних органів, а саме:
1. Чи звертались уповноважені органи Одеської міської ради або інші органи до органів державної реєстрації із заявою про скасування державної реєстрації права власності Ткаченко Володимира Володимировича на земельну ділянку загальною площею 18,5 кв.м. на земельній ділянці площею 0,0904 га, яка розташована за адресою: вул. Іцхака Рабіна, 28а, кадастровий номер: 5110137300:68:002:0028.
2. Який порядок скасування державної реєстрації права власності Ткаченко Володимира Володимира на земельну ділянку загальною площею 18,5 кв.м. на земельній ділянці площею 0,0904 га, яка розташована за адресою: вул. Іцхака Рабіна, 28а, кадастровий номер: 5110137300:68:002:0028 на підставі рішення Малиновського районного суду м. Одеси у справі 1519/2-4697/11. Хто може звернутись із заявою про скасування права власності на підставі рішення Малиновського районного суду м. Одеси у справі 1519/2-4697/11.
3. На підставі яких документів Ткаченко Володимир Володимирович зареєстрував право власності на земельну ділянку загальною площею 18,5 кв.м. на земельній ділянці площею 0,0904 га, яка розташована за адресою: вул. Іцхака Рабіна, 28а, кадастровий номер: 5110137300:68:002:0028. Прошу надати їх копії.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.
Якщо запитувана інформаціє не відноситься до публічної інформації, відповідь прошу надати в рамках Закону «Про інформацію» та «Про звернення громадян».

ВІДПОВІДЬ ПРОСИМО НАДАТИ ПО КОЖНОМУ ПИТАННЮ - ОКРЕМО!!!
Відповідь прошу надавати чітко, зрозуміло за порядком вказаних питань із зазначенням, на яке питання надається відповідь.

Відповідь просимо надати письмово та направити на поштову адресу(65033, м.Одеса, вул.Новікова 2а, буд.42а), Звертаю Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, ми будемо змушені звертатись за захистом свого права на інформацію до суду та притягнення, до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Звертаємо Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, ми будемо змушені:
- Направити скаргу до Уповноваженого Верховної ради з прав людини, який здійснює парламентський контроль за дотриманням права на доступ до публічної інформації та складає протоколи про адміністративне правопорушення згідно з п. 8-1 частини 1 статті 255 КУпАП;
- Направити скарги до Національного антикорупційного бюро України та спеціалізованої антикорупційної прокуратури про вчинення посадовими особами Одеської міської ради правопорушення, яке містить корупційні ознаки, та ухилення від надання публічної інформації, метою якої є викриття корупціонерів;
- Направити до суду позов про визнання бездіяльності посадових осіб Одеської міської ради та її структурних підрозділів протиправною з стягненням всіх судових витрат організації, в тому числі витрати на правову допомогу, нанесену матеріальну та моральну шкоду;
- Розповсюдити в соціальних мережах та засобах масової інформації достовірні відомості про протиправну бездіяльність посадових осіб Одеської міської ради та її структурних підрозділів, з оціночним судженням про навмисне порушенням вимог законодавства про доступ до публічної інформації з метою скрити вчинене корупційне правопорушення.
Впевнені, що такі матеріальні та іміджеві втрати, пов’язані з розглядом з розглядом зазначеного запиту, перевищують сумнівне задоволення від того, щоб не надавати антикорупційній громадській організації запитувані відомості та документи.

Голова правлiння І.В.Француз

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]