Землі ІМТП

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій Сергієнко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Сергій Сергієнко

Доброго дня!

Згідно норм п. 5 ст. 6 Закону України Про доступ до публічної інформації не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

Я зробив декілька публічних запитів по державному майну (землям ІМТП) до Одеської обласної державної адміністрації, а саме: попросив надати копії договорів укладених Одеською обласною державною адміністрацією по землям ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВО МОРСЬКОГО ТОРГОВЕЛЬНОГО ПОРТУ ЧОРНОМОРСЬК.

Листом від 06.12.2019 року №374\ЗПІ-64 за підписам першого заступника голови Овечкіна Вячеслава (виконавець листа Чухрін С.Ю.) мені повідомили що такі договори оренди не укладались.

Вважаю, що вищевказані посадові особи порушили законодавство та приховали від мене інформацію.

Наприклад, 07.03.2019 року за №316\А-2019 розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації М.В. Степановим надано дозвіл ТОВ ПОРТОВО-ЗЕРНОВИЙ КОМПЛЕКС "ЧОРНОМОРСЬК" на укладання в оренду строком на 49 років земельної ділянки площею 1,6604 га за адресою: Одеська область, м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 2.

Вказана земльна ділянка є державною власністю та знаходиться на території ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА МОРСЬКОГО ТОРГОВЕЛЬНОГО ПОРТУ ЧОРНОМОРСЬК та Філії Адміністрації морських портів в м. Чорноморську!!!!!!!!!!!!!!!

Враховуючи викладене вище та в порядку ст. ст. 3, 4, 6, 14, 15, 19, 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» прошу ПОВТОРНО надати мені шляхом надіслання на мою електронну адресу наступну інформацію:

1. Копії всіх розпоряджень голови Одеської обласної державної адміністрації про надання фізичним та юридичним особам земльних ділянок державної форми власності на території Чорноморської (Іллічівської) міської ради Одеської області.

2. Копії всіх договорів оренди землі які укладались Одеською обласною державною адміністрацією із фізичним та юридичним особами земель земльних ділянок державної форми власності на території Чорноморської (Іллічівської) міської ради Одеської області.

Привертаю Вашу увагу на те, що у відповідності до ст. 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Також згідно ст. 212 3 Кодексу про адміністративні правопорушення порушення Закону України "Про доступ до публічної інформації", а саме: необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом, ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації, - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

З повагою,

Сергій Сергієнко

Від: Грачова Альона Миколаївна
Одеська обласна державна адміністрація

Посилання