Земельні відносини

У К Р А Ї Н А
ЧАГОРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГЛИБОЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Незалежності № 79 с. Чагор Глибоцький район Чернівецька область ін. 60412 тел.(234) 3-85-83, 3-85-84

« 17 » грудня 2018 року № 870

В.о. Голови правління ПАТ «Українська залізниця»
Кравцову Є.П.

Шановний Євгене Павловичу !

Чагорською сільською радою вивчається, узагальнюється і встановлюється розмір площ постійного користування земель залізничного транспорту.
Згідно Постанови КМУ від 25 червня 2014р. №200, утворено публічне акціонерне товариство “Українська залізниця”.
Даною постановою визначено, що статутний капітал товариства формується шляхом внесення до нього права постійного користування земельними ділянками, наданими для розміщення Укрзалізниці та підприємств, зазначених у додатку 1.
Внесення до статутного капіталу товариства права постійного користування земельними ділянками, підтверджується зведеним передавальним актом майна, земельних ділянок (п.4 Постанови КМУ) і затвердженим переліком земельних ділянок, право постійного користування якими вноситься до статутного капіталу товариства.
Даною постановою також встановлено строк і вирішено затвердити зведені перелік та передавальний акт земельних ділянок, право постійного користування якими вноситься до статутного капіталу товариства з відображенням вартості, визначеної за результатами незалежної оцінки.
Враховуючи викладене, керуючись положеннями вимог Законів України «Про інформацію» та «Про місцеве самоврядування в Україні», прошу, -
1. Надати інформацію про площу земельних ділянок, які передано до статутного капіталу ПАТ «Українська залізниця», що розташовані в адміністративних межах с. Чагор Глибоцького району Чернівецької області. Вказану інформацію надати окремо щодо площ земель залізничного транспорту, які розташовані у межах населеного пункту так і поза межами населеного пункту с. Чагор.
2. Вказати суму вартості площ земель, які передано до статутного капіталу ПАТ «Українська залізниця», що розташовані в адміністративних межах с. Чагор Глибоцького району Чернівецької області. Вказану інформацію надати окремо щодо вартості площ земель залізничного транспорту, які розташовані у межах населеного пункту так і поза межами населеного пункту с. Чагор.
До відповіді прошу долучити підтверджуючі документи, а саме:
- витяг із зведеного передавального акту земельних ділянок, право постійного користування яких внесено до статутного капіталу товариства з відображенням вартості, визначеної за результатами незалежної оцінки щодо земель, які розташовані в адміністративних межах с. Чагор Глибоцького району Чернівецької області.
3. Про результати розгляду листа прошу повідомити письмово із долученням підтверджуючих документів.

З повагою,
сільський голова Г. Коблюк

Виконавець Гросу В.В.
Тел. 0373438583.