Земельні ділянки

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена Кимирин, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олена Кимирин

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати кадастрові номери земельних ділянок, на які було отримано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для індивідуального дачного будівництва по вулиці Набережній ( в районі пляжу Тайм-аут) відповідно до РІШЕННЯ Святогірської міської ради N 11-XLVII-6 від 25.04.2014 року, але проект землеустрою не був розроблений в становлений термін.

З повагою,

Олена Кимирин

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти