Земельні ділянки

Ольга Голота

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Кількість земельних ділянок державної або комунальної власності з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування житлового будинку, для індивідуального дачного будівництва, для ведення садівництва, яки в період з червня 2014 по липень 2017 (включно), по рішенню Гатненської селищної ради, було безоплатно передано у власність (або надано дозвіл на розробку проекту землеустрою). Скільки з них передані учасникам АТО.

2. Рішення селищної ради про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок і передачу у власність земельних ділянок (№, дата, копії).

3. Рішення селищної ради за яким були зарезервовані земельні ділянки для учасників АТО, інформація про яки на сайти Держгеокадастру з’явилась 22.11.2016 (кількість ділянок, № рішення, дата, копії).

4. Кількість і/або площа земельних ділянок державної або комунальної власності по яким не прийняти рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, не прийняти рішення про передачу у приватну власність, цільове призначення яких згідно Генерального плану села Гатне :
-для будівництва та обслуговування житлового будинку;
- для індивідуального дачного будівництва;
-для ведення садівництва.

З повагою,

Ольга Голота