Земельна ділянка для будинку

Сергій Співак

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У відповідності до Постанови КМУ від 20 травня 2009 р. N 529 "Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій" для кожного будинку повинен розраховуватися тариф, який в обов'язковому порядку бути затвердженим органами місцевого самоврядування.

Для розрахунку тарифу враховується розмір прибудинкової території, що закріплена за окремим будинком, тому прошу надати наступну інформацію:

1) Надати документи, що засвідчують право власності або оренди балансоутримувача будинку на земельну ділянку, що закріплена за будинком за адресою м. Буча, вул. Нове шосе 14.
2) Надати документ з планом району з вказаними межами земельної ділянки, що закріплена за будинком за адресою м. Буча, вул. Нове шосе 14.

З повагою,

Сергій Співак