ЗЕД з фіз.особою

Земська Ганна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи може юридична особа-резидент продавати товар (надавати послуги) фізичній особі-нерезиденту, котрий є суб'єктом господарської діяльності, якщо розрахунок буде здійснений із-за кордону валютою? Чи можна з ним укласти зовнішньоекономічний контракт?

З повагою,

Земська Ганна

zapyt, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Шановна пані Ганно!

Мінекономрозвитку розглянуло Ваш електронний лист та повідомляє.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України “Про доступ до
публічної інформації” публічна інформація - відображена та задокументована
будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або
створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх
обов’язків, передбачених чинним законодавством або яка знаходиться у
володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної
інформації, визначених цим Законом.
Зазначений лист не відповідає вимогам до запиту на інформацію,
містить по суті прохання про надання роз’яснень та потребує створення в
інший спосіб, тому не може бути розглянутим відповідно до Закону України
“Про доступ до публічної інформації”.

У разі якщо до Мінекономрозвитку надійде лист, оформлений
відповідно до вимог Типової інструкції з діловодства у центральних органах
виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих
органах виконавчої влади, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України
від 30.11.2011 № 1242, Міністерство розгляне його в установленому порядку.
Водночас інформуємо, що письмові звернення до Мінекономрозвитку можна
надсилати за адресою: 01008, Київ, вул. Грушевського, буд. 12/2.

З повагою
Відділ доступу до публічної інформації
та розгляду звернень громадян

show quoted sections