ЖК Sea View

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катерина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

В місті Одеса, Гагарінське плато,4 будується ЖК "Sea View".

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати інформацію про земельну ділянку з кадастровим номером 5110137500:51:005:0083 за адресою: м. Одеса, Гагарінське плато,4 із зазначенням кадастрового номеру земельної ділянки.
2. Надати копії рішень/розпоряджень Одеської міської ради відносно земельної ділянки за адресою: м. Одеса, Гагарінське плато,4.
3. Надати копію договору оренди земельної ділянки з кадастровим номером 5110137500:51:005:0083.
4. Надати копію містобудівних умов та обмежень за адресою: м. Одеса, Гагарінське плато,4.
5.Надати копію дозволів на будівництво за адресою: м. Одеса, Гагарінське плато,4.
6. Поінформувати, чи вживалися заходи державного архітектурно-будівельного контролю за адресою: м. Одеса, Гагарінське плато,4, надати копії актів перевірок.
7. Надати інформацію, чи їснують, у чиїй власності та у чиєму фактичному користуванні перебувають будівлі та споруди офіційної резиденції виконавчого комітету Одеської міської ради за адресою: м. Одеса, Гагарінське плато,4.
8. Надати копії договорів купівлі-продажу будівель та споруд офіційної резиденції Одеської міської ради за адресою: м. Одеса, Гагарінське плато,4.
9. Поінформувати, що стало підставою для продажу будівель та споруд офіційної резиденції виконавчого комітету Одеської міської ради та чому вказану земельну ділянку було передано в оренду під забудову.

З повагою,

Катерина

Департамент комунальної власності ОМР, Одеська міська рада

3 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]

Одеська міська рада

1 Attachment

З повагою, департамент архітектури та містобудування ОМР

УДАБК ОМР, Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]