ЖК "Науковий" / БЛОГЕРИ

Георгій Шабаєв

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Рішенням Київради від 18.12.2018 "Про передачу в оренду ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ «ЖК «НАУКОВИЙ» земельної ділянки для завершення будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Петропавлівській, 40 у Подільському районі м. Києва Д-9212" було ухвалено передачу земельної ділянки з кадастровим номером 8:000000000:85:259:0100 в оренду ЖК "Науковому" на 5 років для завершення будівництва.

У той же час рішенням Печерського районного суду м. Києва від 14 січня 2019 року у справі 757/1175/19-к ЖК "Науковий" по вул. Петропавлівській, 40 було передано в управління АРМА. Суд встановив забору розпорядження та проведення будь-яких будівельних робіт, направлених на створення завершеного об'єкта будівництва, а саме на наступні об'єкти нерухомого майна.

Таким чином, просимо надати таку інформацію:

Чи має право ЖК "Науковий" проводити будь-які роботи, направлені на створення завершеного об'єкту будівництва?
Чи можливо введення в експлуатацію ЖК "Наукового" попри те, що кооператив усунуто від розпорядження майном відповідно до ухвали Печерського районного суду м. Києва?
Чи було вже проведено конкурс на управителя ЖК "Науковим"? Якщо так, то хто ним наразі здійснює управління?

Відповідь прошу надати на електронну адресу: [email address]

З повагою,

Георгій Шабаєв
журналіст проекту "Блогери за добре врядування"