Збори суддів не відбулися у зв’язку із відсутність кворуму

Погоріляк Тетяна Олексіївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Інформацію, у вигляді копії реєстраційного списку суддів ЗОАС щодо кількості суддів, які прибули на засідання зборів суддів ЗОАС 12 травня 2021 року та у відповідній графі реєстраційного списку проставили свій особистий підпис відповідно до пункту 4.3 Положення про збори суддів ЗОАС №12 від 30 червня 2015 року.
2. Інформацію, у вигляді копії протоколу зборів суддів ЗОАС від 12 травня 2021 року про те, що збори суддів не відбулися у зв’язку із відсутністю кворуму для проведення поважних зборів суддів.
3. Інформацію, у вигляді копії рішення зборів суддів ЗОАС від 12 травня 2021 року про те, що збори суддів не відбулися у зв’язку із відсутністю кворуму для проведення поважних зборів суддів.
Мною подано позов до суду про поновлення мене на роботі в ЗОАС, відповідачем по справі є Закарпатський окружний адміністративний суд. В листі від 07 червня 2021 року №П-13338/21/02-06/29/21 зазначено, що збори не відбулися у зв’язку із відсутністю кворуму для проведення поважних зборів суддів і не надано жодних підтверджуючих документів. ЗОАС буде намагатися відмовити в наданні вищевказаної інформації посилаючись на наказ ДСА України №138 від 23 жовтня 2012 року відомості , що можуть міститися в документах суду:які становлять внутрівідомчу службову кореспонденцію (доповідні, службові записки, накази тощо);щодо організації та діяльності органів суддівського самоврядування з питань внутрішньої діяльності суду (протоколи зборів суддів; протоколи оперативних нарад тощо) віднесено до відомостей, що становлять службову інформацію і згідно статті 6 Закону «Про доступ до публічної інформації» (далі - Закон), інформація з обмеженим доступом є службова інформація. Відповідно до статті 22 Закону, розпорядник інформації має право відмовити в задоволенні запиту у випадку, якщо інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом відповідно до частини 2 статті 6 Закону.
Отже запитувана мною інформація про те що засідання зборів суддів ЗОАС не відбулися, не підпадає під вимоги частини 2 статті 6 Закону і підстав для відмови у її наданні.

З повагою,

Погоріляк Тетяна Олексіївна

Закарпатський окружний адміністративний суд

2 Attachments

 

--
Просимо підтвердити отримання листа

З повагою
головний спеціаліст відділу діловодства
та аналітично-статистичної роботи
Закарпатського окружного адміністративного суду
Котубей Я.І. (0312) 640759