Збір коштів у фонд загальноосвітньої школи №309 Дарницького району м.Києва (поаторний запит)

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юлія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Це повторний запит, який я вимушено створюю, оскільки так і не отримала деталізованої відповіді на свій попередній запит (http://dostup.pravda.com.ua/request/zbir...)

У загальноосвітній школі № 309 Дарницького району міста м. Києва щомісячно батьки учнів здають по 100 грн у фонд школи, які передбають оплату роботи охорони і якісь додаткові витрати.

У зв'язку із цим прошу на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Ким, коли і на якій підставі укладено договір на охорону загальноосвітньої школи № 309 Дарницького району міста м. Києва (Прошу надати копію договору, відповідно до якого здійснюється оплата охорони загальноосвітньої школи № 309 Дарницького району міста м. Києва.)?
2. Яка щомісячна оплата послуг охоронців за відповідно до вищевазаного договору?
3. Хто саме і в якому порядку здійснює оплату послуг охорони загальноосвітньої школи №309?
4. Де саме і як зафіксований збір коштів у формі готівки адміністрацією загальноосвітньої школи №309?
5. Де можна ознайомитися із детальною інформацією щодо виділених та витрачених коштів, кошторисом, а також переглянути фінансову звітність загольноосвітньої школи №309 Дарницього району м.Києва?
Відповідно до п.3 статті 30 ЗУ "Про освіту" "Заклади освіти, що отримують публічні кошти, та їх засновники зобов’язані оприлюднювати на своїх веб-сайтах кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством."

Оскільки цей запит повторний, я змушена зазначити, що у разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

Завчасно дякую за вичерпні відповіді у строк, окреслений законодавством України.

З повагою,

Юлія

darn_infozaput, Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

Доброго дня ! Ваш запит отримано.

показати цитоване

darn_infozaput, Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

2 Attachments