Збір коштів у фонд загальноосвітньої школи №309 Дарницького району м.Києва

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У загальноосвітній школі № 309 Дарницького району міста м. Києва щомісячно батьки здають по 100 грн у фонд школи, які передбають оплату роботи охорони і якісь додаткові витрати.

У зв'язку із цим прошу надати вичерпну відповідь на наступні питання:
1. Ким, коли і на якій підставі укладено договір на охорону загальноосвітньої школи № 309 Дарницького району міста м. Києва.
2. Яка щомісячна оплата послуг охоронців за відповідно до вищевазаного договору?
3. Хто саме і в якому порядку здійснює оплату послуг охорони школи 309.
Враховуючи те, що управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації є структурним підрозділом Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації прошу залучити в обов'язковому порядку даний підрозділ до розгляду цього запиту.
4. Де саме і як зафіксований збір коштів у формі готівки адміністрацією загальноосвітньої школи №309?
5. Де можна ознайомитися із детальною інформацією щодо виділених та витрачених коштів, кошторисом, а також переглянути фінансову звітність загольноосвітньої школи №309 Дарницього району м.Києва? Відповідно до п.3 статті 30 ЗУ "Про освіту" "Заклади освіти, що отримують публічні кошти, та їх засновники зобов’язані оприлюднювати на своїх веб-сайтах кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством."

Прошу надати копію договору, відповідно до якого здійснюється оплата охорони загальноосвітньої школи № 309 Дарницького району міста м. Києва.

З повагою,

Юлія

darn_infozaput, Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

Ваш запит отримано № 101-21 (з) від 02.02.2021

показати цитоване

darn_infozaput, Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

1 Attachment

Руслан залишив коментар ()

Захоплююсь Вами, Юлія!
Бажаю Вам ще більшої сили у боротьбі з корупцією!
Завдяки таким як Ви, ми живемо у вільній країні.
Слава Україні! Героям слава!