Збереженння кваліфікаційних категорій педпрацівникам реабілітаційної установи

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дмитрук Інна Іванівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Дмитрук Інна Іванівна

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні докумен
Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю (далі - Центр) є закладом, який діє у структурі управління соціального захисту населення.
Оплата праці педагогічних працівників Центру проводиться відповідно до наказів Міносвіти від 15.04.1993 р. № 102 « Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти» та від 26.09.2005 р. № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ». Посадові оклади педагогічних працівників визначаються за схемами тарифних розрядів, затвердженими наказом Міносвіти від 26.09.2005 р. № 557 залежно від наявної кваліфікаційної категорії. Питанння атестації педагогічних працівників Центру врегульовано Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженим наказом Міносвіти від 06.10.2010 р. № 930 .
Оскільки, центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю не є навчальним закладом, а реабілітаційною установою, то чи буде збережена вища кваліфікаційна категорія за педпрацівником, (рішення атестаційної комісії дошкільного навчального закладу від 21.04.2006 р.), який перейшов на посаду вчителя з трудового навчання у центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю і мав перерву у роботі, присвоєна за посадою вихователя дошкільного навчального закладу у зв`язку з виходом на пенсію за вислугою років у 2011 році; та чи буде збережене звання «Вихователь-методист» та, відповідно, здійснюватися доплата за дане звання на посаді вчителя з трудового навчання у центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю

З повагою,

Дмитрук Інна Іванівна

n.v.bryzhak, Міністерство соціальної політики України

1 Attachment

[Subject only] відповідь

показати цитоване

Міністерство освіти і науки,

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]