Затримка відповіді щодо рішення В.Г. Гінзбург, подання та кваліфікації Горобея В.О.

Семенюк Наталя

Доброго дня!
Звертаюсь ПОВТОРНО, оскільки співробітники Депртаменту певно порушують Закон Украни "Про доступ до публічної інформації" не надали відповідь на запит від 27 грудня 2020 року.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Станом на 24.12.2020 на сайті Департаменту охорони здоров’я КМДА (http://health.kievcity.gov.ua/content/po...) наявна загальнодоступна інформація, що конкурс на зайняття посади керівника КНП «КМПБ № 2» 29.07.2020 не відбувся.
Прошу надати скан-копію подання за підписом голови комісії постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та підпорядковані Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Зборомирської Г.А. директору Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Гінзбург В.Г. про призначення повторного конкурсу на посаду директора КНП «Київський міський пологовий будинок № 2», відповідно до протоколу засідання комісії № 3 від 29 липня 2020 року.
Прошу повідомити про прийняте, керуючись вимогами постанови
КМУ від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», директором Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Гінзбург В.Г. рішення.
Також прошу надати інформацію, за чиїм поданням ДОЗ КМДА «дізнався» про лікаря Горобея В.О., його відповідність кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я для призначення його виконуючим обов’язки директора КНП «КМПБ №2» на строк, що, відповідно до Постанови КМУ №1094 не перевищить два місяці.
ДОДАТКОВО ЗАЗНАЧАЮ!
В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.
За порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від 425 до 850 грн (25-50 НМДГ).
Відповідно до статті 23 Закону «Про доступ до публічної інформації», рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.
ТАКОЖ прошу надати інформацію, щодо вхідного номера мого аналогічного запиту від 27.12.2020 та прідвище та посаду посадової особи, на яку покладено завдання підготовки відповіді.
Відповідь прошу надати у визначений законодавством строк.
З повагою,

Семенюк Наталя

health, Департамент охорони здоров’я

1 Attachment