Застосування результатів сертифікації для атестації

Мініч Володимир

Доброго дня!

Перепрошую! Хочу уточнити відповідь на своє звернення щодо застосування норми Закону України ,,Про повну загальну середню освіту'', ст.49, ч.7, про присвоєння звання,,учитель-методист'' учителю початкових класів, що успішно пройшов сертифікацію.
У своїй відповіді Ви пропонуєте не застосовувати п.4.3.-4.6. Типового положення про атестацію для атестації вчителів, що успішно пройшли сертифікацію, але разом з тим вказуєте на дотримання п.5.2., 5.3 при атестації таких вчителів.
Згідно законодавчої норми і п.4.3.-4.6., і п.5.2. та 5.3. Типового положення про атестацію мають автоматично застосовуватися до вчителів, що успішно пройшли сертифікацію, тобто і те, і інше є ПІДСТАВОЮ для успішної атестації вчителя, що успішно пройшов сертифікацію: п.4.3.-4.6 - для присвоєння категорії, п.5.2., 5.3. - для присвоєння звання.
Чому ж тоді частина законодавчої норми, в даному випадку - присвоєння кваліфікаційних категорій, має виконуватися, а інша частина - присвоєння педагогічного звання, ігноруватися?
Поясніть, будь ласка, позицію такого часткового застосування ст.49, ч.7 Закону України ,,Про повну загальну середню освіту''.
Чому Ви вважаєте пряму норму Закону достатньою для застосування в частині присвоєння кваліфікаційних категорій, але недостатньою для присвоєння педагогічних звань?

З повагою,

Володимир Мініч

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]