Засоби зв"язку з Головою

Людмила Половинська

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): 1.Копію Претензії адресованої Голові комісії з реорганізації на виконання ЗУ "Про суспільне телебачення та радіомовлення" Наливайку О.І. та Голові Держкомтелерадіо України Наливайку О.І. від Половинської Л.Ф., Претензія зареєстрована 23 жовтня 2015 року у загальному відділі Держкомтелерадіо України. 2. Копію Додатку до Претензії, який подано Половинською Л.Ф. 30 листопада 2015 року до загального відділу Держкомтелерадіо України. Уточнювальна інформація: претензія містила заяву про наявність кредиторських вимог звільнених творчих працівників ДП "УСТФ"Укртелефільм" до керівництва ДП "УСТФ"Укртелефільм", прохання запросити звільнених працівників на засідання комісії з реорганізації для подання уточнювальних документів, скаргу на дії Аніщенка В.П., заяву про порушення прав звільнених творчих працівників Керівництвом Держкомтелерадіо України через неналежний контроль за збереженням державного майна, авторських прав та соціальних гарантій на ДП "УСТФ"Укртелефільм".

З повагою,

Людмила Половинська

Людмила Половинська

Доброго дня! Надайте відповідь на цей запит! На сьогодні 19 січня 2018 року в порушення Закону України "Про доступ до публічної інформації" не надано відповідь на запит від 9 січня 2018 року.

З повагою,

Людмила Половинська

Доступ до публ?чно? ?нформац??, Державний комітет телебачення і радіомовлення України

1 Attachment

Людмила Половинська

Доброго дня! Пани Червак Б. та Климович В. не були присутні на особистому прийомі 23 січня 2018 року у Голови Держкомтелерадіо України, тому не можуть посилатись на власні припущення щодо питань, які ставились Половинською Л. та Самолевською О. до Наливайка О. Прошу надати підстави, а саме : доручення Наливайка О.Голови Держкомтелерадіо скероване Черваку Б. для надання відповіді за підписом Червака Б. про розгляд скарги на дії Червака Б. Прошу надати матеріали розгляду скарги на дії Червака Б.

З повагою,

Людмила Половинська