"Заслужений академічний закарпатський нородний хор" Закарпатської обласної ради

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Василь П., будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати перелік (список - прізвища, імена, по батькові) всіх діючих працівників Заслуженого академічного закарпатського народного хору, з вказанням їх посад.

2. Інформацію щодо нарахованої заробітної плати працівникам (список - прізвища, імена, по батькові та відповідна інформація про заробітню плату цим працівникам).

3. Накази "про преміювання працівників" - прізвища, імена, по батькові працівників що отримали премії.

4. Які стягнення , на кого і коли були накладені на працівників КЗК
"Заслужений академічний закарпатський народний хор" Закарпатської обласної ради, які зняті. Накази з вказанням прізвищ, імен, по батькові працівників.

5. Надати інформацію щодо кваліфікаційної категорії та розряду
працівників. Прізвища, імена, по батькові працівників та відповідну інформацію з кваліфікаційною категорією та розрядом для кожного працівника та накази про присвоєння розрядів та атестацій.

Департаменту культури Закарпатської облдержадміністрації як розпорядник інформації, який забезпечує галузеву політику та управління діяльністю обласних комунальних закладів культури і мистецтва у відповідь на запити - надає відписки, пишучи що не володіє інформацією , я вважаю це ухилянням від відповіді на мої не одноразові запити та свідомим приховування публічної інформації ! ! !

Оскільки департаменту культури Закарпатської облдержадміністрації, володіє інформацією про преміювання керівника Комунального закладу культури «Заслужений академічний Закарпатський народний хор» Закарпатської обласної ради, пані Наталії Петій-Потапчук, цю інформацію було надано у відповідь на один з моїх запитів (хоча керівника хору я не згадував в жодному пункті мого запиту і в жодному запиті взагалі! Я вважаю, що цю інформацію мені надали у відповідь лише для того щоб не надавати реальної інформації по всім пунктам мого запиту) і тому це напряму підтверджує те, що Департаменту культури Закарпатської облдержадміністрації все таки володіє інформацією щодо Заслуженого Академічного Закарпатського Народного Хору і може її знайти та надати, але свідомо це не робить, продовжуючи нехтувати запитами та приховувати інформацію, яка має бути доступною!

Невже департаменту культури Закарпатської облдержадміністрації не володіє інформацією про преміювання інших працівників хору? це виглядає так ніби премію отримує лише керівник хору. Невже зі всіх працівників хору для преміювання є лише одна особа - керівник хору? Невже «Заслужений академічний Закарпатський народний хор» складається лише з однієї особи – керівника хору і не існує списку всіх діючих працівників хору?
Але натомість п. О.Ю.Бабунич підписує штатний розпис на 89 працівників хору , як так??? якщо списку діючих працівників хору в департаменті культури Закарпатської облдержадміністрації немає
як і будь-якої інформації про хор!?!?!
Взагалі немає жодної аргументованої відповіді на мій запит, як і немає інформації про «Заслужений академічний Закарпатський народний хор» Закарпатської обласної ради, який є комунальним закладом культури, заробітні плати та премії працівникам виплачуються за рахунок бюджетних коштів!!! Відповідно, інформація про прізвища, імена, по батькові працівників та інформація про хор не може обмежуватись у доступі !

Отже , Департаменту культури Закарпатської облдержадміністрації як розпорядник інформації, який забезпечує галузеву політику та управління діяльністю обласних комунальних закладів культури і мистецтва - свідомо ухиляється від надання інформації! Керівник Заслуженого Академічного Закарпатського Народного Хору пані Наталія Петій-Потапчук свідомо приховує інформацію, що не може обмежуватись у доступі !

Я вважаю таке ставлення та нехтування моїми не одноразовими електронними зверненнями, прямим підтвердженням свідомого небажання надати інформацію як Департаментом культури Закарпатської облдержадміністрації так і керівником Комунального закладу культури «Заслужений академічний Закарпатський народний хор» .

Прошу добросовісно віднестися до виконання своїх службових обов’язків та надати чітку, належну та вичерпну відповідь по всіх пунктах мого запиту або зобов'язати розпорядника інформацією надати належну відповідь на запит.

З повагою,

Василь П.

Департамент культури, Закарпатська обласна державна адміністрація

Заслужений Академічний Закарпатський Народний Хор,

[1][IMG] Без вирусов. [2]www.avg.com

References

Visible links
1. http://www.avg.com/email-signature?utm_m...
2. http://www.avg.com/email-signature?utm_m...