Заслужений академічний закарпатський нородний хор" Закарпатської обласної ради

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юлій Р., будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати перелік (список - прізвища, імена, по батькові) всіх діючих працівників Заслуженого академічного закарпатського народного хору, з вказанням їх посад.

2. Інформацію щодо нарахованої заробітної плати працівникам (список - прізвища, імена, по батькові та відповідна інформація про заробітню плату цим працівникам).

3. Накази "про преміювання працівників" - прізвища, імена, по батькові працівників що отримали премії.

4. Які стягнення , на кого і коли були накладені на працівників КЗК
"Заслужений академічний закарпатський народний хор" Закарпатської обласної ради, які зняті. Накази з вказанням прізвищ, імен, по батькові працівників.

5. Надати інформацію щодо кваліфікаційної категорії та розряду
працівників. Прізвища, імена, по батькові працівників та відповідну інформацію з кваліфікаційною категорією та розрядом для кожного працівника та накази про присвоєння розрядів та атестацій.

Відповідно до частини 5 статті 6 Закону України "Про доступ до публічної інформації" заборонено обмежувати доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. В свою чергу абзац другий частини 3 статті 5 Закону України "Про захист
персональних даних" передбачає, що до інформації з обмеженим доступом не належить інформація про отримання у будь-якій формі фізичною особою бюджетних коштів, державного чи комунального майна, крім випадків, передбачених статтею 6 Закону України "Про доступ до публічної інформації".

! Наголошую "Заслужений академічний закарпатський нородний хор" Закарпатської обласної ради є комунальним закладом культури , заробітні плати та премії працівникам виплачуються за рахунок бюджетних коштів, так само як і перелік тих же діючих працівників з вказанням їх посад не може приховуватись і не може обмежуватись у доступі !

Отже, прошу надати чітку, аргументовану та належну відповідь по всім пунктах запиту або зобов'язати розпорядника інформацією надати належну відповідь на запит.

З повагою,

Юлій Р.

Департамент культури, Закарпатська обласна державна адміністрація

Заслужений Академічний Закарпатський Народний Хор,

[1][IMG] Без вирусов. [2]www.avg.com

References

Visible links
1. http://www.avg.com/email-signature?utm_m...
2. http://www.avg.com/email-signature?utm_m...