Заслужений академічний закарпатський нородний хор Закарпатської обласної ради

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати перелік діючих працівників з вказанням їх посад.
2. Інформацію щодо нарахованої заробітної плати працівникам.
2. Накази "про преміювання працівників" .
3. Які стягнення , на кого і коли були накладені на працівників КЗК "Заслужений академічний закарпатський нородний хор" Закарпатської обласної ради, які зняті. Накази.
4. Надати інформацію щодо кваліфікаційної категорії та розряду працівників , накази про присвоєння розрядів та атестацій.

Відповідно до частини 5 статті 6 Закону України "Про доступ до публічної інформації" заборонено обмежувати доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.
В свою чергу абзац другий частини 3 статті 5 Закону України "Про захист персональних даних" передбачає, що до інформації з обмеженим доступом не належить інформація про отримання у будь-якій формі фізичною особою бюджетних коштів, державного чи комунального майна, крім випадків, передбачених статтею 6 Закону України "Про доступ до публічної інформації".

! Наголошую ще раз "Заслужений академічний закарпатський нородний хор" Закарпатської обласної ради є комунальним закладом культури, заробітні плати та премії працівникам виплачуються за рахунок бюджетних коштів. Відповідно, інформація про прізвища, імена, по батькові фізичних осіб, які їх отримали, не може обмежуватись у доступі !
З огляду на це, повідомляю, у разі ненадання або надання неповної інформації чи ігнорування запиту , я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Василь П.

Відділ правового та кадрового забезпечення Закарпатської облради, Закарпатська обласна рада

1 Attachment

Департамент культури,

1 Attachment

Доброго дня!

Не надано належної відповіді на жоден з перерахованих мною пунктів у запиті ! ! !

З повагою,

Василь П.