Засідання виконавчого комітету та міської ради

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ксенія Нежива, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ксенія Нежива

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Графік засідань виконавчого комітету Олександрійської міської ради у грудні 2020 та січні 2021 року. Посилання на офійному сайті міста на анонси засідань виконавчого комітету у грудні 2020 року за наявності.
2. Графік засідань міської ради у грудні 2020 та січні 2021 року. Посилання на офійному сайті міста на анонси засідань міської ради у грудні 2020 року за наявності.
3. Графік засідань координаційної ради ( депутатська робоча група з погодження порядку денного) у грудні 2020 року та січні 2021 року. Посилання на офійному сайті міста на анонси засідань координаційної ради у грудні 2020 року за наявності.
4. Графік засідань постійних депутатських комісій у грудні 2020 року та у січні 2021 року. Посилагння на анонси таких засіданнь на офіційному сайті міста за наявності.

З повагою,

Ксенія Нежива

Відділ по роботі із зверненнями громадян Олександрійської міської ради, Олександрійська міська рада

1 Attachment

, .

--
,
³ mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]