Зарплати та премії

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Кобзаренко Юлія Ісаківна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Кобзаренко Юлія Ісаківна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації», доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію. При цьому, згідно зі статтею 19 цього самого закону, запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Закон України «Про доступ до публічної інформації», забороняє обмежувати доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами. Розпорядження бюджетними коштами включає здійснення витрат з державного чи місцевого бюджету. Заробітна плата та інші виплати (премії, матеріальна допомога тощо) посадовим та службовим особам є витратами з бюджету.
Закон України «Про засади запобігання та протидії корупції», також забороняє відносити до інформації з обмеженим доступом відомості про розміри та види оплати праці зазначених осіб.
Закон України «Про оплату праці» дозволяє надавати відомості про оплату праці іншим особам, коли це передбачено законодавством.

Отже, інформація про заробітну плату, премії, матеріальну допомогу, будь-які інші виплати з державного чи місцевого бюджету працівнику державного органу або органу місцевого самоврядування не є конфіденційною, не може бути обмежена в доступі та підлягає наданню відповіді на запит.

Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закон України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію»

З повагою,

Іванченко Катерина Михайлівна та жителі села Фастівець, Фастівського району, Київської області
ПРОСИМО :
Надати інформацію про графіки роботи та розмір заробітної плати помісячно за 2019 рік із зазначенням складових заробітної плати (оклад, надбавки, премії тощо) таких посадових осіб:
- сільського голови Колісніченко Н. С.
- секретаря сільської ради Бойко В. О.
З повагою до Вас,
жителі села Фастівець.

Від: Сектор забезпечення доступу до публічної інформації КОДА
Київська обласна державна адміністрація

Посилання

Від: Юридичний сектор апарату

З повагою, юридичний сектор апарату Фастівської РДА

Посилання

Від: Rada Fastivets

Посилання