Заробітна плата (третій запит)

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Захар Унич, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Захар Унич

Доброго дня!

Через ненадання інформації на мій попередній запит та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Інформацію про розмір нарахованої заробітної плати разом з усіма доплатами, винагородами за грудень 2016 року, грудень 2017 року міському голові Нетішинської міської ради.

Примітка: Інформацію прошу вказати конкретну, а не відписку із розміром окладу чи загальний розмір по всіх місяцях.
Прошу врахувати що згідно статті 212-3 КУАП: Неоприлюднення інформації, обов’язкове оприлюднення якої передбачено законами України "Про доступ до публічної інформації", "Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення", "Про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років", "Про відкритість використання публічних коштів" та "Про засади запобігання і протидії корупції", -
тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Для інформації, до відповідальності згідно статті 212-3 КУАП в 2017 році було притягнуто заступника Славутського міського голови Хмельницької області, судова справа № 682/649/17.

З повагою,

Захар Унич

Відділ бухгалтерського о, Нетішинська міська рада

1 Attachment


 

Відділ бухгалтерського обліку апарату ВК НМР, Нетішинська міська рада

1 Attachment


 

Відділ бухгалтерського о, Нетішинська міська рада

1 Attachment


 

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради, Нетішинська міська рада

1 Attachment